Ocena użytkowników:  / 0

onbasketcourtZapraszamy do odwiedzania autorskiego bloga Ignacego Sławińskiego. Blog poświęcony koszykówce, zarówno PLK, jak i NBA. Znajdziecie tam ciekawe analizy, subiektywne opinie i informacje z świata koszykówki.

OnBasketCourt.blogspot.com

9522e148e2f815f38b698b0160d583f0Nowym skrzydłowym AZS-u Koszalin został Szymon Szewczyk. Polak jest również kapitanem reprezzentacji Polski. W poprzednich rozgrywkach reprezentował barwy włoskiego Acea Rzym.

942602 805771182820161 8407917423994439005 nAZS Koszalin po dwóch porażkach uplasował się na czwartej pozycji w XIX edycji Turnieju i Puchar Słuspka. W pierwszym meczu lepsi od naszej drużyny okazali się zawodnicy ze Słupska wygrywając 72:69. Dzień później zwycięstwo nad AZS-em odniósł Śląsk Wrocław zwyciężając 70:62.

IMG 3050AZS Koszalin w najbliższy weekend rozegra swój drugi turniej w tegorocznym okresie przygotowawczym. Zawody o Puchar Prezydenta Miasta Słupska Akademicy rozpoczną pojedynkiem z gospodarzem turnieju.

IMG 3091Turniej w Szczecinie dobiegł końca. AZS Koszalin jako niepokonana drużyna zajął pierwsze miejsce, a najbardziej wartościowym zawodnikiem okazał się Qyntel Woods.

IMG 5972AZS Koszalin pokonał w pierwszym meczu Turnieju im. Romana Wysockiego w Szczecinie Polpharmę Starogard Gdański 76:69. Najskuteczniejszym zawodnikiem w naszych szeregach był Qyntel Woods (28 punktów).